Zrębki wędzarnicze – czym są i czym się charakteryzują?

Zrębki marki GRILLPAL to zdecydowanie jeden z najwyższej jakości produktów dostępnych na rynku polskim. Jako producent wędzarni oraz wszelkich artykułów niezbędnych do wędzenia przykładamy ogromną wagę do jakości, oraz walorów estetycznych produktów. Jest to nasz największy wyróżnik na tle konkurencji, która często wykonuje produkty z gorszych materiałów, co odbija się na stabilności, trwałości i wyglądzie oferowanych wędzarni oraz akcesoriów.

 

Nasze zrębki bukowe mają same zalety:

 • uniwersalne drewno
 • doskonałe dla początkujących
 • czyste i dobrze odpylone
 • dokładnie przesortowane
 • 60 l wystarcza na 240 h wędzenia
 • idealne do wędzarni ogrodowych
 • produkowane w Polsce
 • najwyższa jakość.

 

Specyfikacja

 • rodzaj drewna: bukowe
 • klasa: 02, frakcja o grubości 1-3 mm
 • pojemność: 60 l

 

W ofercie:

 • 1 opakowanie = 2 litry,
 • 1 kartonik mały = 5 opakowań x 2 litry = 10 litrów,
 • 1 karton zbiorczy duży = 5 kartoników małych x 10 litrów = 50 litrów,
 • 1 paleta = 24 kartony zbiorcze duże x 50 litrów = 1 200 litrów.

 

Przy zamówieniu większej ilości ceny ustalane są indywidualnie.

 

Zrębki to niezwykle istotny produkt, który decyduje o efekcie wędzenia. Odpowiada między innymi za smak oraz zapach przygotowywanych potraw. Produkty marki GRILLPAL to wysokiej jakości wyroby wolne od wszelkich chemicznych dodatków. Pozwolą Ci one przygotować doskonałe w smaku jedzenie z wyjątkowym naturalnym aromatem i kolorem.

To bardzo dokładnie rozdrobnione drewno doskonale sprawdzi się do wędzenia wszelkiego rodzaju mięs czy ryb. Wytworzone zostało ze starannie wyselekcjonowanego, a przede wszystkim czystego drewna, co gwarantuje doskonałe efekty.

 

Uniwersalne drewno / Doskonałe dla początkujących

Drewno bukowe doskonale sprawdzi się do każdego rodzaju mięsa oraz wszelkich ryb. Jego największym atutem jest fakt, że produkowany przez niego aromat doskonale zgrywa się praktycznie ze wszystkimi produktami spożywczymi. Z jego pomocą możesz wędzić wieprzowinę, wołowinę, wszelkiego rodzaju drób oraz owoce morza i ryby.

Dzięki swojej uniwersalności doskonale sprawdzi się każdemu początkującemu amatorowi wędzenia. Osoba używająca tego rodzaju drewna nie musi zastanawiać się, czy jego aromat oraz właściwości dobrze połączą się z konkretnymi potrawami.

 

Czyste i dobrze odpylone / Dokładnie przesortowane

Nasze zrębki bukowe to produkt najwyższej jakości, który jest kontrolowany  na każdym etapie wytwarzania. Są one czyste, pozbawione wszelkiego rodzaju pleśni, która przyczynia się do powstawania dymu o nieprzyjemnym zapachu oraz odpylone, dzięki czemu cały proces wędzenia przebiega w odpowiednich warunkach.

Zrębki są sortowane z niezwykłą starannością, w taki sposób, aby w gotowych opakowaniach znalazły się jedynie kawałki najwyższej jakości drewna, które sprawi, że wędzone produkty będą miały niesamowity aromat, kolor i smak.

 

60 l wystarcza na 240 h wędzenia / Idealne do wędzarni ogrodowych

Opakowanie o pojemności 60 litrów wystarczy aż na 240 godzin wędzenia. Zrębki te są niezwykle wydajne i spalają się powoli, wydobywając z siebie wysokiej jakości dym, który doskonale łączy się z mięsem, rybami czy owocami morza. Z pewnością wystarczą na kilkukrotne wędzenie.

Zrębki marki GRILLPAL doskonale sprawdzą się w każdej przydomowej, ogrodowej wędzarni. Są łatwe w przechowywaniu, a także w użytkowaniu.

 

Produkowane w Polsce / Najwyższa jakość

Zrębki produkowane są w Polsce z najwyższej jakości drewna bukowego, dzięki czemu masz gwarancję udanego wędzenia oraz doskonałych w smaku wyrobów niezależnie od tego, czy jesteś amatorem, czy doświadczonym wędzarzem.

Najwyższa jakość wykonania zrębek = najwyższa jakość dymu wędzarniczego. Zrębki nadają produktom przepiękny kolor a aromat dymu wnika głęboko w przygotowywane jedzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij filtry
Model wędzarni
Pojemność komory
Szerokość komory
Wysokość komory
Rodzaj drewna
Granulacja
Pojemność