Transport i dostawy

Oprócz odbioru zakupów w sklepie stacjonarnym umożliwiamy zakupy online wraz z dostawą na terenie całej Polski i za granicą, bezpośrednio w naszej centrali lub u naszych dystrybutorów zobacz więcej >>

Zamówienia  można składać za pośrednictwem strony www.grillpal.pl, drogą telefoniczną lub wysyłając zamówienie przez e-mail. W trosce o jak najszybszą dostawę złożonego zamówienia na bieżąco kontrolujemy nasze stany magazynowe. Złożone i zaakceptowane zlecenie centrala realizuje w dniach i godzinach urzędowania firmy. O kolejności realizacji decyduje data wpływu zamówienia oraz data zaksięgowania wpłaty.

W skrajnych sytuacjach termin dostawy może ulec wydłużeniu w związku z czasochłonną produkcją naszego wyrobu.

Co jest konieczne do realizacji zamówienia

Warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji jest podanie dokładnych danych teleadresowych wraz z numerem telefonu oraz e-mailem. Zamawiający zostanie poinformowany o przyjęciu zamówienia internetowego drogą e-mailową lub jeśli zamówienie zostało złożone telefonicznie, pracownik firmy Grillpal skontaktuje się z Państwem, w celu przekazania wszelkich szczegółów o możliwości odbioru towaru (jeśli została wybrana przez Państwa opcja odbiór osobisty) lub dostawy realizowanej poprzez współpracującą z nami firmę kurierską. Zamówienia nieopłacone lub niepotwierdzone w przeciągu 48 godzin nie zostaną zrealizowane.

Kto dostarcza towar?

Zakupiony towar dostarczamy własnym transportem lub poprzez firmę transportową (dla niektórych produktów opcje dostawy mogą być niedostępne, wówczas istnieje możliwość osobistego odbioru).

Ile kosztuje dostawa?

Koszty dostawy różnią się w zależności od gabarytów przewożonych towarów, ich wagi oraz odległości dzielącej centralę lub dystrybutora od docelowego punktu rozładunku przesyłki. Ostateczne koszty zamówienia, w tym dostawy, pojawiają się podczas składania zamówienia w formularzu oraz w podsumowaniu po wpisaniu adresu dostawy towaru. W celu prawidłowego wyliczenia kosztów dostawy, niezbędne jest podanie w polu „Miejscowość” kodu pocztowego.

Jeśli Państwa życzeniem jest, aby zakupiony towar został dostarczony przez kuriera firmy Grillpal lub kuriera naszego dystrybutora lub jeśli chcecie Państwo, aby towar był zapakowany jako prezent, koszty dostawy wyglądają następująco:

każdy przejechany kilometr – 1,20 zł, nie mniej niż 39,00 zł (kilometry liczone są w dwie strony,  tj. do miejsca dostawy i z powrotem do bazy),

– pozostałe dostawy liczone są według cennika, który zostaje wyświetlony przy dodawaniu produktu do koszyka w sklepie internetowym,

– przy zamówieniach hurtowych istnieje możliwość negocjacji ceny dostawy.

Koszt przesyłki za pobraniem

Przy wyborze opcji „płatność przy odbiorze”, koszt przesyłki wyliczany jest indywidualnie w zależności od cennika firmy kurierskiej. W przypadku dostarczenia zamówienia kurierem Grillpal nie pobieramy  żadnych dodatkowych opłat.

Nasi kurierzy

Korzystamy z usług wybranych firm kurierskich. W zależności od wielkości i wagi wysyłanego towaru wybieramy najtańszego przewoźnika. Nasze zaprzyjaźnione firmy kurierskie to:

Paczkomaty InPost

   zobacz więcej >>

Płatności

Zamówienia oraz dostawy można opłacać za pomocą systemów:

               zobacz więcej >>

Zamknij filtry
Model wędzarni
Pojemność komory
Szerokość komory
Wysokość komory
Rodzaj drewna
Granulacja
Pojemność