Pakowanie na prezent

Każdy zakupiony u nas towar możecie Państwo zapakować, by prezent był jeszcze bardziej wyjątkowy. Dysponujemy ozdobnymi kartonami, pudełkami, papierami i wieloma materiałami, które idealnie pasują do wybranych produktów. Za każdym razem dobieramy opakowanie specjalnie do kupionego produktu. Niektóre z nich są bowiem ciężkie lub o nieregularnych kształtach. Wtedy pakowanie na prezent bywa dla Państwa wyzwaniem. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam w pierwszej kolejności odpowiednio przygotować i zabezpieczyć towar, a później wyjątkowo go zapakować. Staramy się, by nasze opakowanie było nie tylko praktyczne, ale też piękne i pasowało do wybranej okazji. Zawsze dostosowujemy nasze projekty do Państwa potrzeb i gustu. Można jednak prosić o pakowanie nie podając żadnych szczegółowych wskazówek. Samodzielnie dobieramy wówczas wszelkie materiały. Wędzarnie, kociołki, haki, wszystkie akcesoria możemy przygotować tak, by zachwyciły oko najbardziej wymagających Klientów. Nasi specjaliści od wielu lat pracują przy pakowaniu produktów, dlatego poradzimy sobie z wieloma wyzwaniami.

Odbiór prezentu 

Zamówienia na pakowanie prezentów przyjmujemy telefonicznie, ale także w formie telefonicznej na numer (+48) 887 475 004 lub mailowej na adres info@grillpal.pl. Dotrzymujemy terminów i nie spóźniamy się z realizacją zamówienia. Zapakowany produkt można w każdej chwili odebrać w naszym centrum dystrybucji.

Prezenty możemy dostarczyć również pod wskazany adres i w czasie, który będzie dla Państwa dogodny. Wystarczy podać nam wszystkie szczegóły, a paczka trafi wprost do rąk obdarowanej osoby lub do Państwa. Tu znów polecamy kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy.

Cena pakowania

Każdy prezent jest inny, dlatego trudno nam w tym miejscu podać Państwu konkretny cennik pakowania. Warto skonsultować się z naszymi doradcami, a indywidualna wycena zostanie dla Państwa przygotowana. Oferujemy bardzo przystępne ceny, bo wierzymy, że opakowanie to wspaniały dodatek do zakupionego produktu. W ten sposób na pewno zaoszczędzicie Państwo nie tylko dużo czasu, ale również troski o nieprzygotowany na czas prezent.

Zamknij filtry
Model wędzarni
Pojemność komory
Szerokość komory
Wysokość komory
Rodzaj drewna
Granulacja
Pojemność