O nas

Jesteśmy polskim producentem, a zarazem importerem i dystrybutorem wysokiej jakości urządzeń wędzarniczych drewnianych i metalowych oraz wszelkiego rodzaju artykułów mających zastosowanie podczas wędzenia. Stoi za nami duże doświadczenie, wiedza i pasja w tym co tworzymy, a co przekłada się w większości na zadowolenie naszych Klientów. Doświadczenie i kontakty handlowe, jakie posiedliśmy przez lata swojej działalności, pozwalają nam sprzedawać wysokiej jakości produkty po cenach najkorzystniejszych na rynku. Używając produktów z naszej oferty poczujesz się pewnie i bezpiecznie.

Cały czas powtarzamy, iż w kwestii smaku i zdrowia, tradycyjne metody wędzenia są bezkonkurencyjne, co wcale nie oznacza, że samych urządzeń nie można udoskonalić i właśnie w tym zakresie możemy się pochwalić coraz to nowymi nowinkami w produkcji naszych wędzarników. To wszystko sprawia, że stale powiększa się grono naszych Klientów, słowem tych którzy najbardziej cenią sobie zdrowe jedzenie i domowe sposoby jego wytwarzania.

Nasi klienci jak również firmy, z którymi współpracujemy, zlokalizowane są na terenie całej Polski oraz poza granicami naszego kraju, w tym Niemcy, Anglia, Czechy, Słowacja, Norwegia, Litwa i Łotwa. Nieustannie powiększamy punkty dystrybucyjne naszych produktów oraz jesteśmy otwarci na współprace z nowymi podmiotami. Stale tworzymy nowe wzory naszych wędzarni ogrodowych.

Widzimy i reagujemy na nowe trendy, polegające na powrocie do smaku dzieciństwa, do świadomych metod wytwarzania wyrobów żywnościowych. Z naszymi klientami dzielimy się sprawdzonymi recepturami i posiadaną wiedzą w branży wędzarniczej.

Wędzarnie ogrodowe – Grillpal produkowane są ręcznie przez doświadczonych ślusarzy i stolarzy, którzy gwarantują najwyższej jakości produkty, które dostępne są w sklepie internetowym, wszelkich aukcjach oraz w sprzedaży bezpośrednio w siedzibie firmy. Importujemy i dystrybuujemy również produkty innych znanych producentów polskich i zagranicznych. Jednak warunkiem sprzedaży takich produktów poprzez naszą sieć jest zawsze na pierwszym miejscu jakość wykonania, wysoka jakość zastosowanych w produkcji materiałów, trwałość i wygląd wizualny oraz praktyczne zastosowanie wędzarników.

wnetrze

Zamówienia dostarczamy swoim transportem lub za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, pozostawiając Państwu wybór (wykaz proponowanych przewoźników jest na naszej stronie) z wybranym przez Państwa miejscem dostawy lub w jednym z Paczkomatów.

Zalety naszych wędzarni Ogrodowych

Zaletą naszych wędzarni ogrodowych jest ich praktyczność, trwałość, dbałość o szczegóły w procesie produkcji, kompaktowość oraz konkurencyjna cena. Wszystkie elementy oraz wykończenia powierzchni zewnętrznych zostały wykonane z precyzją i dbałością o estetykę.

Wędzarnie ogrodowe naszej produkcji, oprócz porządnie wykonanego paleniska oraz komory wędzarniczej, posiada także deflektor, który rozprasza dym i gwarantuje równomierne wędzenie produktów. Dokładny termometr umożliwi odczytanie temperatury, a przepustnica pomoże w regulacji strumienia powietrza. Każda wędzarnia posiada niską wagę oraz wymiary, które umożliwią swobodne przenoszenie urządzenia po całym ogrodzie, służą do tego wygodne rączki usytuowane na bokach wędzarni. Klamki do otwierania drzwiczek komory wędzarniczej wykonane są z materiału odpornego na wysokie temperatury.

Nasza oferta nie ogranicza się wyłącznie do samych wędzarni ogrodowych. Widząc zapotrzebowanie naszych Klientów, którzy chcą kontynuować i rozwijać sztukę kulinarną postanowiliśmy powiększyć asortyment o akcesoria potrzebne do wędzenia, zaczynając od sztućców, haków, rusztów, sznurków wędzarniczych a kończąc na przyprawach czy podręcznikach do pogłębiania tajnej sztuki wędzenia wędlin, mięs, serów, ryb itp.

Służymy swoim doświadczeniem oraz słuchamy Państwa sugestii tak aby doskonalić nasze produkty.

Jesteśmy również producentem drewnianych i metalowych mebli ogrodowych, stołów, ław, wiatraków, donic i wszelkich ozdób ogrodowych
zobacz więcej >>

Zamknij filtry
Model wędzarni
Pojemność komory
Szerokość komory
Wysokość komory
Rodzaj drewna
Granulacja
Pojemność