Zamówiony towar dostarczy nasz kurier wprost pod drzwi domu, firmy, na działkę lub inne wskazane miejsce na terenie całego kraju oraz za granicą.  Możecie Państwo także odebrać go osobiście w siedzibie naszych dystrybutorów.

Poinformujemy Państwa, gdy towar będzie gotowy do odbioru. Jeśli zamówienie zostało wcześniej opłacone należy podać numer zamówienia oraz dane firmy lub imię i nazwisko, na jakie było złożone zamówienie. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na odbiór towaru w sklepie, zapraszamy w godzinach urzędowania.

Firma Grillpal organizuje również transport produktów zakupionych w naszych sklepach. Dostarczamy towar zgodnie z Państwa wskazówkami – przewieziemy go pod wskazany adres oraz w dogodnym dla Państwa terminie. W momencie złożenia zamówienia poprosimy Państwa o przekazanie wszelkich potrzebnych danych.

Koszty transportu uzależnione są od długości trasy, którą musimy pokonać, by dotrzeć ze sklepu do wskazanej przez Państwa lokalizacji. Możecie Państwo określić najdogodniejszy przedział czasowy, w którym towar miałby być dostarczony. Koszt wniesienia towarów wielkogabarytowych oraz ciężkich (jeżeli Państwo sobie zażyczą) wyliczany jest indywidualnie dla każdego zamówienia.

Chcecie dowiedzieć się więcej o transporcie i dostawach  zobacz więcej >>

Jeśli zapomnieli Państwo odebrać swoje zamówienie, proszę skontaktować się z wybranym sklepem w celu ustalenia nowego terminu odbioru.

Po odebraniu zamówienia macie Państwo 14 dni na zwrot towaru. Wszelkie informacje dotyczące zwrotów i reklamacji znajdują się w zakładce: Zwroty i reklamacje  zobacz wiecej >>

Życzymy udanych zakupów

Zamknij filtry
Model wędzarni
Pojemność komory
Szerokość komory
Wysokość komory
Rodzaj drewna
Granulacja
Pojemność