Kupony i darmowa wysyłka

Sprawdź naszą ofertę na SHOPEE i zyskaj dodatkowe profity:
(dodaj nas do obserwowanych)

  • Darmowa wysyłka
  • Kupony obniżające cenę
  • Dodatkowe zabezpieczenie zakupów
  • Rabaty i akcje promocyjne
Sprawdź ofertę Grillpal na Shopee

Zamówiony towar dostarczy nasz kurier wprost pod drzwi domu, firmy, na działkę lub inne wskazane miejsce na terenie całego kraju oraz za granicą.  Możecie Państwo także odebrać go osobiście w siedzibie naszych dystrybutorów.

Poinformujemy Państwa, gdy towar będzie gotowy do odbioru. Jeśli zamówienie zostało wcześniej opłacone należy podać numer zamówienia oraz dane firmy lub imię i nazwisko, na jakie było złożone zamówienie. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na odbiór towaru w sklepie, zapraszamy w godzinach urzędowania.

Firma Grillpal organizuje również transport produktów zakupionych w naszych sklepach. Dostarczamy towar zgodnie z Państwa wskazówkami – przewieziemy go pod wskazany adres oraz w dogodnym dla Państwa terminie. W momencie złożenia zamówienia poprosimy Państwa o przekazanie wszelkich potrzebnych danych.

Koszty transportu uzależnione są od długości trasy, którą musimy pokonać, by dotrzeć ze sklepu do wskazanej przez Państwa lokalizacji. Możecie Państwo określić najdogodniejszy przedział czasowy, w którym towar miałby być dostarczony. Koszt wniesienia towarów wielkogabarytowych oraz ciężkich (jeżeli Państwo sobie zażyczą) wyliczany jest indywidualnie dla każdego zamówienia.

Chcecie dowiedzieć się więcej o transporcie i dostawach  zobacz więcej >>

Jeśli zapomnieli Państwo odebrać swoje zamówienie, proszę skontaktować się z wybranym sklepem w celu ustalenia nowego terminu odbioru.

Po odebraniu zamówienia macie Państwo 14 dni na zwrot towaru. Wszelkie informacje dotyczące zwrotów i reklamacji znajdują się w zakładce: Zwroty i reklamacje  zobacz wiecej >>

Życzymy udanych zakupów