fbpx

Producent wędzarni najwyższej jakości Q1

hak do ryb TYP 20

Hak wędzarniczy z rozpórką do ryb typ 20

Jeśli nasza wędzarnia zajęła już swoje honorowe miejsce w ogrodzie lub na naszej działce – teraz przyszedł najwyższy czas na to, aby zastanowić się nad tym, co w pierwszej kolejności będziemy chcieli uwędzić. Dla niecierpliwych polecamy uwędzenie ryby, która w wędzarniczym dymie dochodzi najszybciej. Aby jednak nasza ryba uwędziła się idealnie i równomiernie – do tego będą nam potrzebne specjalistyczne haki wędzarnicze z rozpórką do ryb typu 20

Produkt o nazwie hak wędzarniczy z rozpórką do ryb typ 20 dostaniesz również w naszym sklepie internetowym z wędzarniami oraz wszelkiego rodzaju dodatkami do wędzarnia – Grillpal.pl. Takie haki powstały z myślą o wędzeniu właśnie ryb. Zapewniają doskonałe trzymania mięsa w trakcie jego obróbki cieplnej – a to wszystko dzięki ich konstrukcji. Podwójne ostrze idealnie chwyta mięso, natomiast rozpórka przyczynia się do tego, aby dym wędzarniczy dostał się w jego każdy zakamarek. Oprócz tego hak w górnej części, ten w kształcie litery Z umożliwia pominięcie głowy i pyska ryby, natomiast dzięki niemu bardzo łatwo nabijemy ją na hak. Wszystko to sprawi, że każda nasza potrawa uwędzona w ten sposób będzie się charakteryzowała niepowtarzalnym smakiem i aromatem. 

Czym jeszcze powinniśmy się sugerować dokonując zakupu haka wędzarniczego z rozpórką, na przykład typu 20? Otóż bez wątpienia powinien to być sam surowiec, z którego ten produkt został wykonany. Wszystkie nasze haki wędzarnicze produkowane są ze stali kwasoodpornej, a co za tym idzie: bez obaw możemy zezwolić na ich kontakt z żywnością, nie będą miały one bowiem żadnego negatywnego wpływu na smak, zapach oraz aromat wszystkich przygotowywanych przez nas wędzonek. 

Jeżeli zatem zainteresował Cię ten produkt, już teraz zapraszamy do zapoznania się z naszym pozostałym asortymentem. Na Grillpal.pl dostaniecie wszystko to, co jest niezbędne do przeprowadzenia właściwego procesu wędzenia. 

Życzymy udanych i bezpiecznych zakupów. 

« »