fbpx

Wszystko do wędzenia i grillowania

Zabrze

Zabrze to wyjątkowe miasto, które intryguje całą rzeszę turystów. Nic dziwnego, w Europie coraz bardziej modna jest turystyka oraz klimaty industrialne, a co za tym idzie: pełne pasji podróże śladami bardzo starych obiektów przemysłowych. Również i w Zabrzu nie zabraknie tego typu rozrywki.

Warto przy okazji wspomnieć, że na szczególną uwagę zasługują tutaj dwa skanseny górnicze w Zabrzu. Jest to Zabytkowa Kopalnia Węgla Kamiennego „Guido”, a także skansen górniczy o wdzięcznej nazwie „Królowa Luiza”. Po takich atrakcjach warto udać się również do zabrzańskiego ogrodu botanicznego, a po długim spacerowaniu można skosztować prawdziwych smakołyków w licznych restauracjach. Niektóre z nich posiadają w swoim asortymencie wyjątkowe rarytasy, takie jak na przykład uwędzone domowym sposobem szynki, kiełbasy i mięso na zrębkach wędzarniczych.

To fakt, że wędzarnia do ogrodu to marzenie niejednego z nas. Dlatego na stronie producenta i dystrybutora wędzarń ogrodowych Grillpal znajdziemy wiele urządzeń, które ułatwią nam to zadanie. Możemy dokonać tu zakupu na przykład grilla i to przez 360 dni w roku lub prawdziwego centrum wędzarniczego. Żaden grillomaniak nie oprze się tej okazji.

 

 

Wędzarnia Grillpal A65

A65 Wędzarnia Ogrodowa

800,00 
Wędzarnia Grillpal A95

A95 Wędzarnia Ogrodowa

880,00 
Wędzarnia metalowa Grillpal ME113

Wędzarnia metalowa ME113

519,00