fbpx

Wszystko do wędzenia i grillowania

Toruń

Toruń to miasto znane wszystkim bardzo dobrze, a to za sprawą słynnych toruńskich pierników. Jednakże nie tylko same pierniki są główną atrakcją tego szczególnego miejsca, ponieważ znajdziemy tutaj mnóstwo innych atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

To prawda, że pierniczki można tu nie tylko kupić, lecz także zrobić je własnoręcznie oraz poznać wyjątkową historię z nimi związaną. Dlatego warto udać się od razu do Żywego Muzeum Piernika w Toruniu. Znajdziemy tu również Obserwatorium Astronomiczne oraz pomnik Mikołaja Kopernika. Na naszą uwagę zasługuje również Ratusz Staromiejski, Katedra Świętojańska, Kościół Mariacki, a także Kościół Św. Jakuba oraz wiele, wiele innych atrakcji.

To prawda, że wobec takiego ogromu zabytków nie da się przejść obojętnie. Dlatego jeżeli znudzą nam się już pierniczki to warto wspomnieć, że na terenie miasta działa internetowy sklep z wędzarniami Grillpal. To odpowiednia propozycja w przypadku, gdy na przykład sami robimy wędliny, ponieważ w Grillpal możemy zaopatrzyć się w prawdziwą, profesjonalną wędzarnię do ogrodu, grilla, zrębki wędzarnicze, brykiet drzewny i nie tylko. Zapraszamy.

 

 

Wędzarnia Grillpal A65

A65 Wędzarnia Ogrodowa

800,00 
Wędzarnia Grillpal A95

A95 Wędzarnia Ogrodowa

880,00 
Wędzarnia metalowa Grillpal ME113

Wędzarnia metalowa ME113

519,00