fbpx

Wszystko do wędzenia i grillowania

Strzelce Opolskie

Strzelce Opolskie są niewielkim, historycznym miasteczkiem, jednakże posiadają swój niepowtarzalny urok i żaden turysta nie powinien przejść obok nich obojętnie. Historia miasta sięga czasów średniowiecza, a jego nazwa wywodzi się od łowców książęcych, którzy w tejże okolicy urządzali łowy.

W Strzelcach Opolskich koniecznie musimy odwiedzić Zamek przy ulicy Zamkowej, kościół Św. Wawrzyńca, mury obronne, drewniany kościół Św. Barbary, ujeżdżalnię koni oraz Dawny Browar przy ulicy Kościuszki.

Nie ma wątpliwości, że po wyczerpującym spacerze po tej przepięknej miejscowości przydałoby się zjeść coś konkretnego. Dlatego jeżeli sami robimy własne wędliny być może warto skorzystać z usług internetowego sklepu z wędzarniami Grillpal. Wędzarnia drewniana, murowa bądź też metalowa już wkrótce może stanąć również i w Twoim ogrodzie. Być może jednak wolimy prawdziwe grill center z prawdziwego zdarzenia? Nie ma problemu, na Grillpal znajdziemy mnóstwo profesjonalnego sprzętu do wyboru – również i dla grillomaniaków. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Wędzarnia Grillpal A65

A65 Wędzarnia Ogrodowa

800,00 
Wędzarnia Grillpal A95

A95 Wędzarnia Ogrodowa

880,00 
Wędzarnia metalowa Grillpal ME113

Wędzarnia metalowa ME113

519,00