fbpx

Wszystko do wędzenia i grillowania

Starogard

Nie ma wątpliwości, że Starogard jest jednym z najstarszych miast Pomorza. Jego bogata historia sięga 800 lat i została stworzona przez trzy kultury, a mianowicie: polską, niemiecką oraz żydowską.

W tym wyjątkowym mieście warto zobaczyć wiele zabytków oraz atrakcji turystycznych, takich jak na przykład: starówka z fragmentami murów obronnych i ratuszem staromiejskim, gotycki kościół farny Św. Mateusza, baszty obronne, Bożnicę, dawne młyny z pałacem Wiecherta, szpital z malowniczym parkiem Kocborowo, Muzeum Ziemi Kociewskiej, miejsce masowych egzekucji za czasów okupacji hitlerowskiej w Szpęgawsku oraz wiele, wiele innych.

To prawda, że po wyczerpującym zwiedzaniu z pewnością będziemy rządni obiadu z prawdziwego zdarzenia. Na szczęście na terenie miasta działa internetowy sklep z wędzarniami Grillpal, który w swoim asortymencie zawiera ergonomiczne sprzęty tego rodzaju. To prawdziwy expert w tej dziedzinie, dzięki niemu możemy zaopatrzyć się we własne centrum wędzarnicze i dokonać zakupu na przykład wędzarni drewnianej, murowanej, metalowej, profesjonalnego grilla do ogrodu, zrębki wędzarnicze, brykiet drzewny i nie tylko. Zapraszamy.

 

 

Wędzarnia Grillpal A65

A65 Wędzarnia Ogrodowa

800,00 
Wędzarnia Grillpal A95

A95 Wędzarnia Ogrodowa

880,00 
Wędzarnia metalowa Grillpal ME113

Wędzarnia metalowa ME113

519,00