fbpx

Wszystko do wędzenia i grillowania

Piekary Śląskie

Piekary Śląskie leżą zaledwie 10 km od Tarnowskich Gór oraz 6 km od Bytomia. To malownicze miasto w województwie śląskim, w którym znajdziemy mnóstwo zabytków oraz atrakcji.

Do najważniejszych zabytków tego miasta należy Bazylika w Piekarach, Piekarska Kalwaria, Park Góra Kalwaria, Kościół kalwaryjski Przemienienia Pańskiego oraz Kościół Świętych Piotra i Pawła. Możemy odwiedzić również Kopiec Wyzwolenia oraz schrony bojowe z okresu drugiej wojny światowej. Piekary jednak słyną przede wszystkim z bogatej kultury górnośląskiej. Po dzień dzisiejszy kilkanaście mieszkanek tej miejscowości ubiera się na co dzień w odziedziczone po swoich przodkach stroje ludowe.

Na terenie miasta funkcjonuje również sklep internetowy z wędzarniami Grillpal.pl. To zatem dobra wiadomość dla wszystkich jego mieszkańców, którzy na przykład sami robią wędliny, kiełbasy lub wędzone mięso. To również doskonała okazja dla zapalonych grillomaniaków, bowiem w sklepie dostaniemy porządne, profesjonalne grille, a to oczywiście daje max możliwości w doskonaleniu naszej sztuki kulinarnej, która odnosi się do przyrządzania przepysznych, grillowanych potraw.

 

 

Wędzarnia Grillpal A65

A65 Wędzarnia Ogrodowa

800,00 
Wędzarnia Grillpal A95

A95 Wędzarnia Ogrodowa

880,00 
Wędzarnia metalowa Grillpal ME113

Wędzarnia metalowa ME113

519,00