fbpx

Wszystko do wędzenia i grillowania

Grudziądz

Grudziądz to wyjątkowe miasto w województwie kujawsko-pomorskim, które charakteryzuje to, że jest ulokowane centralnie nad prawym brzegiem Wisły. Historia tej miejscowości sięga czasów pierwszych Piastów, a konkretnie wiąże się z działalnością misyjną, która była prowadzona na terenie Prus – właścicielem miasta był ówcześnie biskup misyjny Chrystian.

W Grudziądzu powinniśmy przede wszystkich zwiedzić okolice dawnych spichrzów, które z kolei rozciągają się wzdłuż Błoni Nadwiślańskich. To dość charakterystyczna panorama tego zjawiskowego miasta – tworzą ją Brama Wodna, wieże kościoła farnego, a także Kolegium Jezuickie.

Znajdziemy tutaj również wiele miejsca do rekreacji i wypoczynku, na przykład nad Wielkim Jeziorem Rudnickim. A dla głodnych turystów wszelkie knajpki i restauracje z pewnością przygotują obfity posiłek. Jednakże jeżeli sami robimy wędliny lub jesteśmy zwolennikami przepysznego grillowanego mięsa i nie tylko – sklep internetowy z wędzarniami Grillpal.pl przygotował dla nas wyjątkową ofertę. Są nią grille ogrodowe, wędzarnie do ogrodu, zrębki wędzarnicze, brykiet drzewny i wszystko to, co niezbędne jest do przygotowania przepysznej uczty na terenie własnego ogrodu.

 

 

Wędzarnia Grillpal A65

A65 Wędzarnia Ogrodowa

800,00 
Wędzarnia Grillpal A95

A95 Wędzarnia Ogrodowa

880,00 
Wędzarnia metalowa Grillpal ME113

Wędzarnia metalowa ME113

519,00