fbpx

Producent wędzarni najwyższej jakości Q1

Grudziądz

Grudziądz to wyjątkowe miasto w województwie kujawsko-pomorskim, które charakteryzuje to, że jest ulokowane centralnie nad prawym brzegiem Wisły. Historia tej miejscowości sięga czasów pierwszych Piastów, a konkretnie wiąże się z działalnością misyjną, która była prowadzona na terenie Prus – właścicielem miasta był ówcześnie biskup misyjny Chrystian.

W Grudziądzu powinniśmy przede wszystkich zwiedzić okolice dawnych spichrzów, które z kolei rozciągają się wzdłuż Błoni Nadwiślańskich. To dość charakterystyczna panorama tego zjawiskowego miasta – tworzą ją Brama Wodna, wieże kościoła farnego, a także Kolegium Jezuickie.

Znajdziemy tutaj również wiele miejsca do rekreacji i wypoczynku, na przykład nad Wielkim Jeziorem Rudnickim. A dla głodnych turystów wszelkie knajpki i restauracje z pewnością przygotują obfity posiłek. Jednakże jeżeli sami robimy wędliny lub jesteśmy zwolennikami przepysznego grillowanego mięsa i nie tylko – sklep internetowy z wędzarniami Grillpal.pl przygotował dla nas wyjątkową ofertę. Są nią grille ogrodowe, wędzarnie do ogrodu, zrębki wędzarnicze, brykiet drzewny i wszystko to, co niezbędne jest do przygotowania przepysznej uczty na terenie własnego ogrodu.

 

 

Wędzarnia Grillpal A65

Wędzarnia ogrodowa drewniana S-A65/138L GRILLPAL

1 037,00 
Wędzarnia Grillpal A95

Wędzarnia ogrodowa drewniana S-A95/201L GRILLPAL

1 127,00