fbpx

Wszystko do wędzenia i grillowania

Bydgoszcz

Bydgoszcz to przede wszystkim unikatowe muzea oraz niepowtarzalna i zabytkowa architektura, która w harmonijny sposób łączy się w nowoczesnymi zabudowaniami. Nie raz odbywały się tutaj międzynarodowe festiwale, natomiast dodatkową atrakcją są wodne tramwaje, z których można zwiedzić i obserwować to wyjątkowe miasto.

Do Bydgoszczy można bardzo łatwo się dostać, a to za sprawą mocno rozbudowanej ostatnimi czasy siatce połączeń lotniczych, a także szybkim autostradom. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj zatem Kanał Bydgoski, Katedra, Spichrze nad Brdą, Wyspa Młyńska, Bydgoski Tramwaj Wodny, Exploseum, Muzeum Wodociągów, Muzeum Mydła i Historii Brudu, Szlak TeH2O oraz Myślęcinek.

Nie ma wątpliwości, że po tak długim zwiedzaniu z pewnością zachce nam się jeść. Dlatego dla tych, którzy zatrzymali się tu na dłużej doskonałą informacją może być to, że na terenie miasta działa internetowy sklep z wędzarniami Grillpal. Wystarczy zatem, że będziemy w posiadaniu kawałka własnej ziemi, na przykład ogrodu bądź też działki rekreacyjnej, aby w ten właśnie sposób stworzyć prawdziwe centrum wędzarnicze, a co za tym idzie – wyśmienite, domowym sposobem przyrządzone potrawy.

 

 

Wędzarnia Grillpal A65

A65 Wędzarnia Ogrodowa

800,00 
Wędzarnia Grillpal A95

A95 Wędzarnia Ogrodowa

880,00 
Wędzarnia metalowa Grillpal ME113

Wędzarnia metalowa ME113

519,00