fbpx

Producent wędzarni najwyższej jakości Q1

Grillpal - wędzarnie, grille, piece

Koronawirus – jak zrobić własne wędzone sery, wędliny i kiełbasy bez wychodzenia z domu?

W dobie koronawirusa większość z nas woli pozostać w domu. To bardzo rozsądna decyzja, ponieważ w ten sposób ograniczamy rozprzestrzenianie się choroby. Jeżeli również mamy taką możliwość, powinniśmy ograniczać także swoje wyjścia nawet do sklepu. A co jeśli w takim wypadku skończą nam się produkty spożywcze? Otóż niektórzy z nas na szczęście mogą sobie je zrobić w domu sami. Okazuje się bowiem, że wcale nie trzeba udawać się do sklepu, aby móc delektować się przepysznym serem lub wybornym mięsiwem. Jak tego dokonać? 

Otóż każdy z nas, kto posiada własny kawałek ziemi, może to być przydomowy ogród i działka, ma taką możliwość, aby na swoim terenie założyć własne centrum wędzarnicze. Wędzenie nie jest trudną sztuką, wystarczy odrobina wiedzy na ten temat, a samo wędzenie może nam sprawić wiele radości. Oprócz tego, co jest oczywiście tutaj najbardziej istotne: aby wyprodukować własne produkty spożywcze, którymi są oczywiście wędzonki, wcale nie musimy wychodzić z tego tytułu z domu. Wystarczy, że zamówimy odpowiednią wędzarnię na nasza działkę lub do ogrodu. Takie sprzęty znajdziesz również i w naszym internetowym sklepie z wędzarniami. Mogą to być zatem wędzarnie murowane, drewniane lub też metalowe. W naszym asortymencie znajdziecie również wiele praktycznych akcesoriów do wędzenia, które nam tę sztukę usprawnią. Polecamy zatem siatki i sznurki wędzarnicze, zrębki wędzarnicze, drewienka do wędzenia, rury i kolanka dymne, żerdzie wędzarnicze, haki wędzarnicze do mięsa, ryb, wędlin oraz serów. 

Na stronie internetowej naszego sklepu podpowiadamy również w jaki sposób uwędzić dobrą wędlinę, kiełbasę, ser oraz ryby. Tłumaczymy w jaki sposób można zapeklować naszą przyszłą wędzonkę, a także jak właściwie przygotować marynatę z peklosoli. Na www.grillpal.pl znajdziesz zatem mnóstwo wyjątkowych produktów, których zakupu dokonasz w bezpieczny sposób, nie wychodząc z domu. Gwarantujemy również dostawę urządzeń wędzarniczych pod wskazany adres. Dlatego jeśli możesz, zostań w domu.

« »