fbpx

Wszystko do wędzenia i grillowania

Kociołki myśliwskie

Kociołki myśliwskie to wyjątkowe i praktyczne naczynia, których możemy używać na świeżym powietrzu. Garnki żeliwne są niezastąpione w trakcie przygotowywania jednogarnkowych dań, które muszą długo pozostać na ogniu. Ich smak jest wtedy niepowtarzalny. Oprócz tego potrawy te są zdrowe i niewymagające sporych nakładów tłuszczu. Brzmi kusząco? Jeżeli tak, to już teraz zapraszamy do naszego sklepu internetowego z wędzarniami i nie tylko Grillpal.pl.

Kociołki myśliwskie są różne. Możemy zatem zdecydować się na te wiszące oraz na te stojące. Kociołki żeliwne wiszące zajmują mniej miejsca w trakcie transportu. Jednakże te stojące są bardziej bezpieczne w trakcie przygotowywania potraw, ponieważ są bardziej stabilne.

Potrawy w kociołkach myśliwskich możemy przyrządzać o każdej porze roku. Przecież nawet w zimę na śniegu da się rozpalić ognisko. Co zatem można przygotować w garnku emaliowanym? Odpowiedź jest prosta: praktycznie każde jednogarnkowe danie, na które mamy tylko ochotę. Może to być bigos, może to być potrawka, może to być również gulasz lub nasza ulubiona zupa, która spożywana na świeżym powietrzu będzie smakować jeszcze bardziej!

Wybierając tego typu naczynie powinniśmy zwrócić naszą uwagę przede wszystkim na jakość surowców, z których zostało ono wykonane, a także jego objętość. Otóż na rynku dostępna jest cała szeroka gama kociołków myśliwskich, te najmniejsze mają do 5 litrów, te największe do 16. W kociołku żeliwnym 5 litrowym jesteśmy w stanie przygotować aż trzy litry potrawy, a to jest z kolei porcja dla pięciu osób.

Również i w naszym sklepie nie mogło zabraknąć kociołków żeliwnych w kolorze czarnym. Oprócz tego znajdziecie tutaj również wszystko to, co jest niezbędne do zagospodarowania naszego własnego centrum wędzarniczego z prawdziwego zdarzenia. Są to zatem wędzarnie ogrodowe drewniane, murowane, a także metalowe, zrębki wędzarnicze, brykiet drzewny, drewno do wędzenia, sznurki i siatki wędzarnicze, haki wędzarnicze oraz inne, pozostałe wędzarnicze akcesoria.

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów!

« »