fbpx

Producent wędzarni najwyższej jakości Q1

Warszawa

Nie ma wątpliwości, że pierwsze skojarzenia z Warszawą przywodzą na myśl Pałac Kultury i Nauki. Chyba każdy sobie zdaje również sprawę z tego, że nasza stolica to miasto, które dużo przeszło, natomiast odbudowana po wojnie zyskała nowy, niepowtarzalny klimat.

Swoje pierwsze kroki w trakcie zwiedzania Warszawy powinniśmy od razu skierować do wcześniej wspomnianego Pałacu Kultury i Nauki. Znajduje się on zaraz obok Dworca Centralnego. Interesująca jest również Starówka, która przed wojną była jedną z najpiękniejszych w całej Europie. Na nasze zainteresowanie zasługuje również Barbakan, Podwale, Plac Zamkowy z Kolumną Zygmunta III Wazy, Zamek Królewski, Bazylika Archikatedralna św. Jana Chrzciciela, Kościół Świętej Anny i taras widokowy, Krakowskie Przedmieście, Pałac Piłsudzkiego oraz Grób Nieznanego Żołnierza, Ogród Saski, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik, Stadion PGE Narodowy, a także Łazienki Królewskie.

Dla wszystkich mieszkańców Warszawy istotne może być również to, że na terenie miasta działa internetowy sklep z wędzarniami Grillpal.pl. To prawdziwe grill center dla wszystkich grillomaniaków i nie tylko. To takt, że po tak długim zwiedzaniu przyda się wszystkim porządny, domowy obiad.

 

 

Wędzarnia Grillpal A65

Wędzarnia ogrodowa drewniana S-A65/138L GRILLPAL

997,00 
Wędzarnia Grillpal A95

Wędzarnia ogrodowa drewniana S-A95/201L GRILLPAL

1 097,00