fbpx

Wszystko do wędzenia i grillowania

Warszawa

Nie ma wątpliwości, że pierwsze skojarzenia z Warszawą przywodzą na myśl Pałac Kultury i Nauki. Chyba każdy sobie zdaje również sprawę z tego, że nasza stolica to miasto, które dużo przeszło, natomiast odbudowana po wojnie zyskała nowy, niepowtarzalny klimat.

Swoje pierwsze kroki w trakcie zwiedzania Warszawy powinniśmy od razu skierować do wcześniej wspomnianego Pałacu Kultury i Nauki. Znajduje się on zaraz obok Dworca Centralnego. Interesująca jest również Starówka, która przed wojną była jedną z najpiękniejszych w całej Europie. Na nasze zainteresowanie zasługuje również Barbakan, Podwale, Plac Zamkowy z Kolumną Zygmunta III Wazy, Zamek Królewski, Bazylika Archikatedralna św. Jana Chrzciciela, Kościół Świętej Anny i taras widokowy, Krakowskie Przedmieście, Pałac Piłsudzkiego oraz Grób Nieznanego Żołnierza, Ogród Saski, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik, Stadion PGE Narodowy, a także Łazienki Królewskie.

Dla wszystkich mieszkańców Warszawy istotne może być również to, że na terenie miasta działa internetowy sklep z wędzarniami Grillpal.pl. To prawdziwe grill center dla wszystkich grillomaniaków i nie tylko. To takt, że po tak długim zwiedzaniu przyda się wszystkim porządny, domowy obiad.

 

 

Wędzarnia Grillpal A65

A65 Wędzarnia Ogrodowa

800,00 
Wędzarnia Grillpal A95

A95 Wędzarnia Ogrodowa

880,00 
Wędzarnia metalowa Grillpal ME113

Wędzarnia metalowa ME113

519,00