fbpx

Wszystko do wędzenia i grillowania

Świętochłowice

Świętochłowice to malownicze miasto, które z kolei położone jest w województwie śląskim, a dokładnie w samym centrum aglomeracji górnośląskiej – całkiem niedaleko Chorzowa. Istotne jest to, że miejscowość ta jest doskonale skomunikowana z pozostałymi miastami w Górnego Śląska.

Świętochłowice to dawne miasto przemysłowe, natomiast po dzień dzisiejszy pozostałością po jego świetnych czasach są odrestaurowane oraz wyremontowane wieże kopalni węgla kamiennego „Polska”. Z jednej z nich możemy podziwiać przepiękny widok na całą okolicę. Swoje kroki możemy skierować również do Muzeum Powstań Śląskich oraz do ratusza.

Na terenie miasta można również zaopatrzyć się w profesjonalne wędzarnie do ogrodu, a wszystko to za sprawą sklepu internetowego z wędzarniami. Dlatego też www.grillpal.pl oferuje wiele urządzeń do wędzenia mięsa i nie tylko. To dobre rozwiązanie w chwili kiedy na przykład sami robimy wędliny bądź też jesteśmy prawdziwymi grillomaniakami. Dzięki temu w zaciszu własnego ogrodu możemy przygotować wykwintną ucztę dla całej naszej rodziny oraz przyjaciół.

 

 

Wędzarnia Grillpal A65

A65 Wędzarnia Ogrodowa

800,00 
Wędzarnia Grillpal A95

A95 Wędzarnia Ogrodowa

880,00 
Wędzarnia metalowa Grillpal ME113

Wędzarnia metalowa ME113

519,00