fbpx

Wszystko do wędzenia i grillowania

Świecie

Świecie to wyjątkowe i nieduże miasto, które położone jest w województwie kujawsko-pomorskim, a dokładnie na Pojezierzu Pomorskim, zaraz u ujścia rzeki Wdy do Wisły. Niedaleko, bo zaledwie w odległości 50 kilometrów znajduje się Toruń.

Historia Świecia to odzwierciedlenie początków jednego z najstarszych nadwiślańskich i pomorskich miast. Natomiast pierwsze wzmianki o nim pochodzą z 1198 roku, kiedy właśnie Świecie było pod panowaniem księcia Grzymisława. Następnie, bo w roku 1320 zostało tu zorganizowane krzyżackie komturstwo, a niebawem potem, bo zaledwie 15 lat później murowana warownia.

W Świeciu znajdziemy mnóstwo szlaków turystycznych oraz wiele atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Warto zwiedzić tutaj także zamek krzyżacki, a także podziwiać piękne widoki. Na terenie miasta działa również internetowy sklep z wędzarniami Grillpal. Możemy dokonać tu zakupu wędzarni murowanej, drewnianej oraz metalowej. To również prawdziwe grill center i żaden grillomaniak z prawdziwego zdarzenia nie oprze się pokusie wypróbowania profesjonalnego sprzętu po okazyjnej cenie.

 

 

Wędzarnia Grillpal A65

A65 Wędzarnia Ogrodowa

800,00 
Wędzarnia Grillpal A95

A95 Wędzarnia Ogrodowa

880,00 
Wędzarnia metalowa Grillpal ME113

Wędzarnia metalowa ME113

519,00