fbpx

Wszystko do wędzenia i grillowania

Ruda Śląska

Nie ma wątpliwości, że Ruda Śląska to wyjątkowe miejsce na terenie naszego kraju i to nie tylko po kątem zabytków. Znajdziemy tu mnóstwo kawiarni i restauracji, które serdecznie witają wszystkich wielbicieli prawdziwych smakołyków oraz domowym sposobem uwędzonego mięsa, kiełbas oraz wędlin.

Dlatego po zakończeniu zwiedzania takich zabytków w tej miejscowości, takich jak na przykład: Kościół Św. Pawła Apostoła, Plac Jana Pawła II oraz wieża wyciągowa „Andrzej” warto udać się na smaczny posiłek w jednej licznych restauracji w Rudzie Śląskiej.

Natomiast dla wszystkich tych, którzy zatrzymali się w Rudzie Śląskiej na dłuży czas lub mieszkają tu na stałe doskonałą wiadomością może być to, że na terenie miasta działa producent i dystrybutor wędzarń ogrodowych Grillpal. Owszem, wędzarnie ogrodowe to nie lada gratka dla wszystkich miłośników wędzonego mięsa, ryb oraz owoców morza. Możemy bez problemu przygotować je przy pomocy zrębków wędzarniczych oraz wędzarni metalowej, drewnianej lub murowanej. Gliwicki Grillpal jest w stanie zaoferować nam również mnóstwo innych urządzeń ogrodowych, na przykład zakupu grilla możemy dokonać tu 360 dni w roku. Z pewnością żaden grillomaniak nie oprze się takiej okazji!

 

 

Wędzarnia Grillpal A65

A65 Wędzarnia Ogrodowa

800,00 
Wędzarnia Grillpal A95

A95 Wędzarnia Ogrodowa

880,00 
Wędzarnia metalowa Grillpal ME113

Wędzarnia ogrodowa stalowa metalowa ME113 GRILLPAL

569,00