fbpx

Producent wędzarni najwyższej jakości Q1

Poznań

Mimo tego, że na pierwszy rzut oka Poznań to miasto jakich wiele – dopóki nie usłyszymy rozsławionej gwary, a także nie zwiedzimy wszystkich przepięknych miejsc oraz zabytków tej wyjątkowej, wielkopolskiej stolicy.

Nie ma wątpliwości, że swoje pierwsze kroki w trakcie zwiedzania Poznania powinniśmy skierować na Stary Rynek i zobaczyć między innymi słynne poznańskie koziołki. Warto również odwiedzić Centrum Kultury „Zamek”. Nie zabraknie tu również atrakcji dla najmłodszych, takich jak: Jezioro Malta, park linowy Pyrland Park, Nowe Zoo oraz wszelkiego rodzaju gastronomii, na przykład Tanie Jedzenie – Pyra Bar lub Vine Bridge.

Tak, to prawda, że po wyczerpującym zwiedzaniu miasta z pewnością dopadnie nas wilczy głód. Dlatego dobrą informacją dla wszystkich, którzy zatrzymali się tu na dłużej i robią sami swoje wędliny oraz ogólnie preferują zdrową, domową żywność może być to, że na terenie miasta działa internetowy sklep z wędzarniami Grillpal. To również prawdziwa gratka dla niejednego grillomaniaka, ponieważ możemy dokonać tutaj zakupu profesjonalnego grilla, brykietu drzewnego, a nawet zrębków wędzarniczych. Zapraszamy.

 

 

Wędzarnia Grillpal A65

Wędzarnia ogrodowa drewniana S-A65/138L GRILLPAL

997,00 
Wędzarnia Grillpal A95

Wędzarnia ogrodowa drewniana S-A95/201L GRILLPAL

1 097,00