fbpx

Wszystko do wędzenia i grillowania

Katowice

Katowice to wyjątkowe miasto położone na terenie naszego kraju, które może poszczycić się swoimi prawami miejskimi już od 150 lat, a dokładnie od 1865 roku. Od tamtej pory Katowice bardzo szybko zaczęły się rozrastać na terenie Górnego Śląska, dlatego dziś możemy w pełni podziwiać to wyjątkowe miasto, a także korzystać z jego wszelkich dobrodziejstw.

Dla rdzennych mieszkańców tego miejsca, a także dla wszystkich tych, którzy zatrzymali się tu na dłużej dość ważną informacją może być to, że na terenie Katowic działa producent i dystrybutor wędzarń ogrodowych Grillpal. To istotne jeżeli sami robimy wędliny domowym sposobem, ponieważ sklep internetowi z wędzarniami jest w stanie zapewnić nam wszystko co niezbędne do właściwego przeprowadzenia procesu wędzenia w zaciszu swojego ogródka. To również prawdziwy grill center: zaopatrzymy się tu również w grilla do ogrodu, brykiet drzewny oraz zrębki wędzarnicze do wędzenia.

Dlatego też każdy z nas, kto wyruszy na spacer po Katowicach, po powrocie z pewnością skosztuje przepysznego, zdrowego oraz domowego jadła przyrządzonego za pomocą na przykład wędzarni metalowej, drewnianej, murowanej, bądź też grilla ogrodowego w zaciszu naszego ogrodu lub działki rekreacyjnej.

 

 

Wędzarnia Grillpal A65

A65 Wędzarnia Ogrodowa

800,00 
Wędzarnia Grillpal A95

A95 Wędzarnia Ogrodowa

880,00 
Wędzarnia metalowa Grillpal ME113

Wędzarnia ogrodowa stalowa metalowa ME113 GRILLPAL

569,00