fbpx

Wszystko do wędzenia i grillowania

Bytom

Bytom jest historycznym miastem położonym w samym centrum województwa śląskiego. Mimo tego, że jest kojarzony przeważnie z przemysłem to można tu również znaleźć wiele turystycznych atrakcji. Co istotne: w Bytomiu możemy zwiedzić nie jeden rynek lecz dwa. To również ważny ośrodek kulturalny i rozrywkowy. Zatem każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie.

Do głównych atrakcji turystycznych w tym wyjątkowym mieście możemy zaliczyć: Kościół Św. Trójcy, Kościół Wniebowzięcia NMP, Cmentarz Mader Dolorosa, Pałac w Miechowicach, Operę Śląską, zabytkowe osiedle robotnicze „Kolonia Zgorzelec”, a także Wzgórze św. Małgorzaty.

W Bytomiu nie zabraknie również miejsc rekreacyjnych oraz wypoczynkowych. Natomiast istotną informacją dla wszystkich mieszkańców tej miejscowości może być to, że na jej terenie działa sklep internetowy z wędzarniami. Dlatego jeśli sami robimy wędliny to jest to doskonałą okazją do tego, aby zaprezentować swoje zdolności kulinarne i zaskoczyć wszystkich swoich gości. Znajdzie się również też coś dla prawdziwych grillomaniaków. Tak, to prawda, że porządny grill to max możliwości w zaciszu swojego ogródka, na działce lub w altanie. Zapraszamy.

 

 

Wędzarnia Grillpal A65

A65 Wędzarnia Ogrodowa

800,00 
Wędzarnia Grillpal A95

A95 Wędzarnia Ogrodowa

880,00 
Wędzarnia metalowa Grillpal ME113

Wędzarnia metalowa ME113

519,00